Filtr powietrza 18t

Atex dust extraction, czyli odpylacze wykonane według dyrektywy atex są za zadanie filtrować gorące gazy, które wynikają ze spalania odpadów. Proces ten oszczędza energię, dzięki odzyskanemu ciepłu.

Ciepłe, ciężkie i złe alkohole są niebezpieczne dla zdrowia oraz środowiska. Nasza jednostka oferuje duży zakres materiałów i podejść do oferowania wielu dużych lub ciepłych gazów. Gorące gazy technologiczne są zwykle wydzielane w ciągach spalania, a też obróbki roztopionych metali, bardzo często żelaznych, nieżelaznych i aluminium. Przefiltrowanie gorącego gazu wymaga wcześniejszego ochłodzenia go przy zastosowaniu chłodnic lub wymienników ciepła. Ciepło potrafi być odzyskane w celu oszczędzania energii. Nasza firma świadczy rozwiązania wydawania gorących gazów odpowiednio między innymi dla danych sklepów i procesów: odlewnie, piece przystosowane do wytapiania, elektrownie ogrzewane biomasą oraz spalanie odpadów.

Mgła olejowa jest duża dla zdrowia operatorów maszyn, powoduje zakłócenia podaczas sztuce i opada na wszystkim obszarze roboczym, wskutek czego podłoże i obrabiane powierzchnie wydają się śliskie.

Prawie całe czynności obróbki skrawaniem uzależnione są z powstawaniem danej ilości mgły olejowej. Mgła olejowa to aerozol, który dochodzi w sukcesie używania obrazu w chłodziwie lub smarze przy obróbce skrawaniem metali, a dodatkowo poszczególnych tworzyw sztucznych. Problem jest i parowanie z zbiornika z opiłkami metalowymi.

Pozbywanie się spalin samochodowych pozwala usuwać zagrożenia dla zdrowia Twoich ludzi i utrzymywać organizacji i dom w ostrym nastroju.

Włącznie silników spalinowych pojazdów w osobnych pomieszczeniach zwykle tworzy się z potrzebą odciągu spalin samochodowych. Bardzo ciężko jest przedstawić sobie, w jak szybkim okresie z momentu rozruchu zimnego silnika stężenie spalin samochodowych w zamkniętym poniszczeniu może zrobić toksyczny poziom. Jest wówczas sprawa jedynie kilku chwili.