Modulowa budowa systemu

PC Market firmy Insoft toż niezwykle podatny program, także dla mniejszego biznesu kiedy i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy stanowi w terenie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju jednostki można poprawiać ją o nowe moduły. PC Market jest pozytywnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez polskich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim elemencie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najprostsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile traktuje Ci coraz wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program opisze jaką sumę pieniędzy przechodzisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić więcej momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz spośród dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na własnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najlepszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Poleca go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i nietrudny w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest lekki, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a i każdego typie sprzętem, jaki ważna ustalić w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.